Radyo TimeRadyo Time

1. Ustalarla Söyleşi Programı Tan Sağtürk ile başlıyor

Alanya Belediye Tiyatrosu’nun 1.’sini düzenleyeceği ‘Ustalarla Söyleşi’ programı 10 Şubat 2018 tarihinde saat 16.00’da Tan Sağtürk’ün katılımıyla gerçekleşecek.
Bu haber 166 kere okunmuş.07 Şubat 2018, Çarşamba - 11:19

 Alanya Belediyesi, vatandaşların sosyal aktivitelerini genişletmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. 2014 yılından bu yana tiyatro çalışmalarıyla herkesin takdirini toplayan Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü yeni bir projeye daha imza atıyor. Ustalarla Söyleşi isimli programın ilk bölümünde Tan Sağtürk tecrübelerini Alanyalı vatandaşlarla paylaşacak. 

 10 Şubat tarihinde birincisi düzenlenecek olan Ustalarla Söyleşi Programı her ay düzenli olarak tekrarlanacak. Her ay bir usta isime ev sahipliği yapacak olan Alanya Belediye Tiyatrosu gelecek ay ise Altan Erkekli’yi konuk edecek.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, programa katılacak misafirlerin sanata ve hayata dair tecrübelerini aktaracağı bu sıcak söyleşi programına tüm vatandaşları davet etti. 10 Şubat 2018 saat 16.00’da düzenlenecek Ustalarla Söyleşi Programı için davetiyelerin Alanya Kültür Merkezi’nden temin edilebileceği açıklandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki