Radyo TimeRadyo Time

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun"

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü Antalya İl Müdürü Esen Diler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü yayımladığı mesajla kutladı.
Bu haber 154 kere okunmuş.09 Ocak 2018, Salı - 11:45

Diler'in mesajı şöyle:

 “Halkın doğru haber alma hürriyetini kullanmasına imkan tanıyan basın, önemli ve etkin bir denetim organı olma konumuyla, demokrasinin temel unsurlarından biridir. Basın mensubu, bu onurlu mesleğin gereklerini yerine getirirken bir yandan mesai mefhumu olmaksızın zor şartlar altında ve sorumluluk duygusu içinde kamuoyunu aydınlatmakta bir yandan da vatandaşın sorun ve taleplerini gündeme getirmektedir.

 Basın mensuplarımızın çalışma şartlarının iyileştirilmesi, görevlerini daha etkin, sağlıklı ve verimli bir biçimde yerine getirebilmeleri Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü olarak kurumsal önceliklerimiz arasında yer almakta olup değerli basın mensuplarımıza yönelik çalışmalarımız geçmişte olduğu gibi bundan sonra da artarak devam edecektir.

 Bu duygu ve düşüncelerle, basın çalışanlarına, çeşitli haklar sağlayan 212 sayılı yasanın, 10 Ocak 1961'de kabul edilişinin 57. yıl dönümünde basın mensuplarımızın "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü şahsım ve kurumum adına kutluyor, fedakarca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına selam ve saygılarımı sunuyorum”

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki