Radyo TimeRadyo Time

“102 mahalleyi ziyaret edeceğiz”

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, Alanya’nın 102 mahallesinde devam eden gençlik yapılanmaları ile ilgili bilgiler verdi.
Bu haber 168 kere okunmuş.22 Şubat 2018, Perşembe - 13:18

 Ak Parti’nin Çiçeği Burnunda Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz İçmen, çalışmalarıyla dikkat çekerken kamuoyunun da takdirini topluyor.

 Kısa süredeki çalışmaları hakkında bilgiler veren İçmen, “23 Aralık’ta Alanya’mızın gururu Sayın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirmiş olduğumuz kongremizin ardından görevimize resmen başladık.  38 kişilik yönetimimizden 33 arkadaşımız yeni. Bu nedenle ilk 1 ayımızı kaynaşma programları ile geçirdik.  Daha 1. İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı  yaptık. 38 kişinin içerisine alamadığımız arkadaşlarımızla birlikte. Şu anda teşkilatımızla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Alanya’nın 102 mahallesinde bulunan genç arkadaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. En kısa sürede bu mahalle teşkilatlarımızı da oluşturup artık 2019 seçimleri için sahaya ineceğiz. Şu anda yaklaşık göreve geldiğimizden beri 100’ün üzerinde arkadaşımızı gençlik kollarımıza kayıt yaptırdık” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki