Radyo TimeRadyo Time

11 ülkeden sonra Alanya’ya geldiler

Almanya'dan geçen yıl Temmuz ayında bisikletle yola çıkan Deevad ve Eşi Luna Feline Dukadjinac ,bisikletle 11 ülke gezdikten sonra Alanya'ya geldi.
Bu haber 305 kere okunmuş.19 Haziran 2017, Pazartesi - 14:02

 Almanya'dan Deevad (30) ve Eşi Luna Feline Dukadjinac (20), bisikletle 11 ülke gezdikten sonra Alanya'ya geldi. Geçen yıl Temmuz ayında bisikletle yola çıkan Alman çift, ilçede verecekleri 2 günlük molanın ardından yola yaya devam etme kararı aldı. 

 Türkiye'de İstanbul'da başladıkları yolculuklarını, sahil şeridinde sürdürdüklerini belirten Dukadjinac, yolcuğa eşiyle yeni bir maceraya atılmak için çıktıklarını ifade etti.

 Bir inşaat firmasında çalıştığını Aktaran Dukadjinac, "Eşimle beraber manevi arayış için yola çıktık. Yolculuğumuzu en son nerede bitireceğimizi bilmiyorum ama büyük ihtimalle Nepal olabilir" dedi.

 Eşiyle 11 ülke dolaştıklarını anlatan Dukadjinac, Almanya, Avusturya, İtalya, Slovenya Hırvatistan, Bosna Hersek, Kosova, Makedonya, Arnavutluk, Yunanistan ve Türkiye'yi gezdiklerini aktardı.

 Alman vatandaşı Luna Feline Dukadjinac ise seyahatleri sırasında aradıkları manevi huzuru bulacaklarına inandıklarını, sonrasında ise biyoloji okumayı planladığını söyledi.

 İnsanlığın düşünüldüğü kadar kötüye gitmediğini ifade eden Luna Feline Dukadjinac, "İyilik her yerde. Yolculuk boyunca başımıza kötü bir durum gelmedi" diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki