Radyo TimeRadyo Time

2017 yılının son meclisi yapıldı

2017 yılının son belediye meclisi toplantısı, bugün Başkan Adem Murat Yücel başkanlığında gerçekleşti. Başkan Yücel, meclis üyelerini belediye çalışmaları hakkında bilgilendirdi.
Bu haber 177 kere okunmuş.05 Aralık 2017, Salı - 14:21

 2017’nin son meclisi olma özelliği de taşıyan Aralık ayı oturumuna Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Kerim Başkaptan, Emin Hatipoğlu, Ertuğrul Akay, Yusuf Hastürk, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Eray Erdem, Erkan Demirci, Mehmet Kural, Milliyetçi Hareket Partisi’nden Fahri Baysal ve Abdullah Sönmez mazeretli olarak katılmadı.

 Oturum öncesi konuşan parti temsilcileri, geride kalan 3 Aralık Engelliler Günü ve haftası, 5 Aralık Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkının Verilmesinin yıl dönümü ve geride kalan haftada gerçekleşen taş heykel sempozyumuna ilişkin dilek ve tebriklerini ilettiler. 

 Sözcülerin ardından söz alan CHP’li Meclis Üyesi Nefise Develioğlu da 5 Aralık Seçme ve Seçilme Hakkının verilişiyle ilgili konuştu.

 Konuşmaların ardından meclis üyelerine hatırlatmalarda bulunan Başkan Yücel, tüm vatandaşları Cumartesi günü ilçeye gelerek çeşitli açılışlar yapacak olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin programına davet etti.

 Bu bölümde söz alan CHP’li Gökhan Sipahioğlu, ilan ve reklam vergilerinde yaşanan karmaşıklığı dile getirdi. Sipahioğlu’nun söylediklerine açıklık getiren Başkan Yücel, bu konuyla ilgili geçen mecliste dile getirdiği sitemi tekrarladı. Yücel, ayrıca Cuma Pazarında yıllardır tartışmalara neden olan pazar yeri ile alakalı müjdeyi de meclis üyelerine verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki