Radyo TimeRadyo Time

ADD'den konferansa davet

ADD Alanya Şube Yönetimi adına Yazman Osman Bakıcı yazılı basın açıklaması yaparak, herkesi Lozan-Ortadoğu-Türkiye konulu konferansa davet etti.
Bu haber 249 kere okunmuş.19 Temmuz 2017, Çarşamba - 10:55

Açıklama şöyle:

"24 Temmuz Lozan Barış Anlaşması yıl dönümü dolayısıyla 23 Temmuz Pazar günü Lozan-Ortadoğu-Türkiye konulu konferans Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubemiz tarafından düzenlenecektir.

 Konferansa katılacak birinci konuşmacı; Musul Başkonsolosu olarak görev yaptığı dönemde IŞİD tarafından Haziran 2014'te Musul Başkonsolosluğu'na yapılan baskın sonrası 49 kişiyle birlikte 101 gün boyunca alıkonulmuş, daha sonra yapılan kapsamlı bir operasyonla yurda dönen ve Milletvekili seçilerek parlamentoya giren Öztürk Yılmaz.

 İkinci konuşmacımız ise; Kumpas olduğu ortaya çıkan Ergenekon ve Balyoz davalarının ve sözcü gazetesinin avukatlarından Celal Ülgen katılacaklardır.

 Atatürkçü Düşünce Derneği Alanya Şubemiz tarafından düzenlenen etkinlik 23 Temmuz 2017 Pazar günü 14.30-16.30 saatleri arasında Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir. Bu etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyoruz. Saygılarımızla” 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki