Radyo TimeRadyo Time

Ak Parti’de temayül vardı

Uzun aranın ardından Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda hareketli saatler yaşandı. İl Başkanı Rıza Sümer ve 26. Dönem Samsun Milletvekili Fuat Köktaş partililerle mülakat yapmak üzere ilçe teşkilatına geldiler.
Bu haber 341 kere okunmuş.27 Ekim 2017, Cuma - 14:52

 Adalet ve Kalkınma Partisi Lanya İlçe Teşkilatı'nda bugün hareketli saatler yaşandı. 

 26. Dönem Samsun Milletvekili ve Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve turizm Komisyonu Üyesi Fuat Köktaş ve Antalya İl Başkanı Rıza Sümer Alanya'ya geldiler. 

 Heyet, partililer tarafından bina önünde karşılandı.

 Temayül yoklamasına 26. Dönem Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve Yönetimi, Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Şükran Çalık ve Yönetimi, Alanya İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alaaddin Işık ve Yönetimi, mahalle başkanları, belediye meclis üyeleri ve geçmiş dönemde Alanya'da başkanlık yapan ve yönetim de yer alan partililer katıldı. 

 Temayül yoklaması öncesi Milletvekili Fuat Köktaş, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Köktaş, temayülün nedenini açıkladı. Köktaş, sürecin sadece Alanya değil tüm Türkiye’de aynı şekilde işlediğini söyledi.

 Köktaş, gazetecilerin "Yeni İlçe Başkanı da bu temayül sonucunda belirlenecek mi?" sorusunu yanıtladı. Ak Parti'deki temayül Köktaş'ın soruları yanıtlamasının ardından basına kapalı bir şekilde yapıldı. Kulislere göre çoğunluğun Mustafa Berberoğlu adını verdikleri konuşuluyor.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki