Radyo TimeRadyo Time

Akkaya canlı yayında anlattı

Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, canlı yayın yaparak başkanlık dönemini anlattı.
Bu haber 201 kere okunmuş.26 Ekim 2017, Perşembe - 14:08

 Alanya Şoförler Odası'nın Başarılı Başkanı Ali Akkaya sosyal medya hesabı facebook üzerinden bir canlı yayın başlattı. Akkaya, sosyal medyanın gücünü bildiğini bu yüzden canlı yayınla 12 yıllık başkanlık döneminde yaptığı icraatleri anlatacağını söyledi. Akkaya'nın canlı yayını yüzlerce vatandaş tarafından izlendi. 

 Canlı yayında kısaca icraatlerinden bahseden Akkaya, 12 yılı dolu dolu geçirmenin gururunu yaşadığını söyledi. 25 Kasım 2005 yılından beri görevde olduğunu hatırlatan Akkaya, "12 yılın anatomisi için bu canlı yayını başlattık. Göreve  gelirken birçok şeyi vaat ettik ve vaat ettiğimiz bir çok projeyi de yaptık. Bize bu projeleri yapamayacağımız söylenmişti, ancak bunların bir çoğunu başardık." dedi.

 Yaptığı projelerden bahseden Akkaya, "Esnaf arkadaşlarımızın muhasebesini ücretsiz tutacağımızı söylemiştik ve bunu başardık. Bugüne kadar 584 şoför çocuğumuza burs verdik. Rakamsal olarak 500.000 TL’nin üzerinde burs katkısı sağlamışız. Üstelik bunlar geri dönüşümsüz. Kamyoncu arkdaşlarımızı odamız bünyesinde konuşlandırdık. Binamızı da tadilat yaparak o arkadaşarımızın rahat, huzurlu mesleklerini icra etmelerini sağladık. Türkiye'de hiç bir odanın yapmadığı uygulamalar yaptık. Ülkenin neresinde kaza yapılırsa yapılsın kurtarıcı ücretlerini ödemeye çalıştık” dedi.

 Akkaya, bu ve bunlar gibi bir çok projesini canlı yayında hem şoförlere hem de vatandaşlara aktardı.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki