Radyo TimeRadyo Time

Alanya 19 Mayıs'a hazır

Alanya'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlanacak.
Bu haber 634 kere okunmuş.17 Mayıs 2017, Çarşamba - 16:36

 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, 19.05.2017 Cuma günü saat 09.00’da Atatürk Anıtı önüne çelenk sunumuyla resmi törenle başlayacak. Çelenk sunumunun ardından saat 09.30'da Rıhtım Şelale önündeki kutlama törenine geçilerek, öğrencilerin hazırlamış oldukları şiirler ve halk oyunları gösterileri icra edilecek.

 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Rıhtım Şelale önünde 10.00 ile 17.00 saatleri arasında Gençlik ve Spor Kulüpleri, Gençlik Kulüpleri, Özel Spor Salonu Kulüpleri, Engelli Spor Kulüplerinin spor gösterileri ve çeşitli etkinlikler icra edilecek.

 Spor Faaliyetlerinin Tanıtım Stant Gezisi, Gençlik Haftası Resim Sergisi açılışı ve stant gezisinin ardından Fener Alayı'na geçilecek.

 Saat 19:30'da Atatürk Anıtı önünde toplanılarak, Türk Bayrakları ve meşaleler eşliğinde coşkuyla Atatürk Anıtı, Atatürk Cad, Bostancı Pınarı Kavşağı, Kuyular Önü Caddesi, İskele Cad, Kızılkule Önü, Rıhtım Şelale Önü, Atatürk Anıtı önünde yürüyüşle son bulacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki