Radyo TimeRadyo Time

Alanya Belediyesi’nden örnek proje

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çıplaklı Mahallesi’nde Kurban Bayramı öncesinde hizmet vermeye başlayacak Kurban Satış Yeri ve Kesimhanesi’nde incelemelerde bulundu.
Bu haber 264 kere okunmuş.02 Ağustos 2017, Çarşamba - 14:11

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, sabahın erken saatlerinde belediyenin şantiyelerini gezerek, inşası devam eden projeleri denetledi. İlk önce Çıplaklı Mahallesi’ne yapılan Kurban Satış Yeri ve Kesimhanesi’nde devam eden çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Yücel, ilgili birimlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 Kurban Satış Yeri ve Kesimhane’nin Kurban Bayramı öncesinde hizmete açılacağının müjdesini veren Belediye Başkanı Yücel, “1.100 metrekare kurban satış yerimiz içerisinde üstü kapalı hayvan satış alanlarımız olacaktır. Kurban Satış Yerimizde Veteriner ve Zabıta Hizmet Binası, mescid ile  kurbanlık bekleme alanları da mevcut. Kurban satış yerimiz Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlarımıza ve hayvan satıcılarımıza hizmet vermeye başlayacak. Halkımız buradan rahatlıkla kurbanlık hayvan alışverişini yapabilecekler. Kesimhanede de sağlıklı ve hijyenik ortamda kurbanlıklarını kestirebilecekler. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.

 Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, daha sonra Kızılcaşehir sınırına inşa edilen Asfalt Plenti’ni inceledi. Saatte 160 ton asfalt üretim kapasitesine sahip Asfalt Plenti’nin de yakın zamanda hizmete gireceğini kaydeden Yücel, “Belediyemizin kullandığı asfaltı burada üreteceğiz. Saatte 160 ton asfalt üretebilme kapasitesine sahip tesisimiz maden kalker ocağımızla entegre şekilde çalışacak. Yakın zamanda beton üretim tesisimizi de kurmayı planlıyoruz. Kendi asfaltımızı ve kendi betonumuzu kendimiz üreteceğiz. Üretken belediyecilik anlayışımızla Alanya’mıza hizmetlerimizin kalitesini arttıracak tesisler kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki