Radyo TimeRadyo Time

Alanyaspor için bir araya geldiler

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve sivil toplum kuruluşları, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu’nun başkanlığında Alanyaspor için bir araya geldi.
Bu haber 343 kere okunmuş.12 Ağustos 2017, Cumartesi - 11:27

 “Haydi Alanya! Kombineni al kulübüne sahip çık” sloganıyla Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve sivil toplum kuruluşları katıldı. Alanyaspor’un yeni sezon öncesi kombine kart satışı ve passolig dağılımının konuşulduğu toplantıda, taraftarların konuyla ilgili bilinçlendirilmesi gerektiği üzerinde duruldu.

 Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanyaspor’un şehrin tanıtımında önemli bir rol oynadığını vurgularken şunları söyledi; “Alanyasporumuz bu şehir için önemli bir tanıtım markasıdır. Rusya Dışişleri Bakanı Sayın Sergey Lavrov, kendisine hediye ettiğim Alanyaspor formasıyla futbol oynuyor. Herkesin sempatisini kazanan bu takıma, şehir olarak sahip çıkmalıyız” dedi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yapmış olduğu konuşmada Süper Lig’in değerinin bilinmesi gerektiğini söyledi. Başkan Yücel; “Alanyaspor'umuz son yıllarda göstermiş olduğu müthiş çıkışla bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon Süper Lig’e çıkan takımımız, başarılı bir sezon geçirerek bu ligde kalıcı olduğunu herkese gösterdi. Bizlere bu süreçte düşen en büyük görev, bu ortak değeri yaşamak ve yaşatmak. Şehir olarak Süper Lig’in değerini kaybetmeden önce bilmeliyiz ki değerimizi koruyup yaşatabilelim” dedi.

 Alanya Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya başkanlık eden Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, yapmış olduğu konuşmada Alanya için Alanyaspor’un büyük bir değer olduğunu vurgularken şunları söyledi; “Alanya için Alanyaspor önemli ve büyük bir değer. Bu şehre güzellik katan önemli bir marka. Bugün buradaki birlik ve beraberlik gösteriyor ki bu şehirdeki güzellikler artarak devam edecek. Biz bu birlikteliği sürdürdükçe Alanyaspor da büyüyerek gelişmeye devam edecektir”

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi’nde çalışan personelin kombine kart alımı ile ilgili Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile ortak bir protokole imza attı. Bahçeşehir Okulları Stadyumu’nda bulunan Kuzey ve Güney Kale Arkası ile Maraton tribünlerini kapsayan protokolle birlikte kombine kart almak isteyen Alanya Belediye Personeline yaklaşık %33 oranında indirim yapılacağı açıklandı.

 Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu Alanya Kaymakamlığı’nın önüne yapılması planlanan “Alanyaspor Store” için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e desteklerinden dolayı teşekkür etti. Süper Lig’de 2. sezonunu geçirecek olan Alanyaspor’un lisanslı ürünlerinin satılacağı Alanyaspor Store için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirten Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, mağazanın önümüzdeki günlerde hizmete açılacağını söyledi.

Etiketler: Alanyaspor  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki