Radyo TimeRadyo Time

Alman Tur Operatörleri Alanya’da

TÜRSAB Yurt dışı Temsilcisi olarak görev yapan Turizm Duayeni Hüseyin Baraner, sadece 48 saat için Antalya'ya gelen Almanya'nın önemli tur operatörlerini Alanya'ya getirdi.
Bu haber 266 kere okunmuş.12 Ağustos 2017, Cumartesi - 13:06

 Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Yurt Dışı Temsilcisi Hüseyin Baraner'in organizasyonu ile bugün Almanya'nın önemli tur operatörlerinin temsilcilerinden oluşan 43 kişilik heyet Alanya'ya geldi.


 Heyetin Alanya programı Baraner ve Alman Tur Operatörü Temsilcileri, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Ali Dim ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili ile birlikte saat 10.15'te Alanya programlarına başladılar. Alman heyet, ilk olarak Damlataş Mağarasını gezdi.

 Heyetin ikinci durağı Alanya Belediyesi tarafından hayata geçirilen Alanya Teleferik oldu. Heyet üyeleri, teleferikle Alanya Kalesi'ne ziyarette bulundu.

 Burada açıklamalarda bulunan yetkililer Teleferik Projesinin önemine dikkat çektiler. TGF Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, yaptığı açıklamada, Teleferik Projesini hayata geçiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.

 Hüseyin Baraner ise yaptığı açıklamada hedeflerinin Alanya’ya çok daha fazla Alman turisti getirmek olduğunu söyledi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki