Radyo TimeRadyo Time

ALTAV genel kurulunu yaptı

ALTAV, seçimli olağan genel kurulunu, bugün gerçekleştirdi. Alanya Kültür Merkezinde gerçekleşen genel kurulda Başkan Adem Murat Yücel, tekrar güven tazeledi. Başkan Yücel, “ALTAV’ı çok daha güzel yerlere getireceğiz” dedi.
Bu haber 322 kere okunmuş.08 Kasım 2017, Çarşamba - 14:26

 Alanya Turizm Tanıtma Vakfı  Seçimli Olağan Genel Kurulu’nu Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. 

 Programa aynı zamanda Alanya Belediye Başkanı da olan ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili, ATV Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, MHP Antalya eski Milletvekili Hüseyin Yıldız, Alanya’da faaliyet gösteren oda ve dernek başkanları katıldı. 

 Genel kurula başkanlık edecek divan oluşturuldu. Divan başkanlığına Servet Şakiroğlu üyeliğine Mehmet Çelik, İsmet Ergüleç ve Cem Özcan seçildi.  Genel kurulun başlangıcında ise katılımcılara ve üyelere ALTAV’ın geride kalan 2016 yılında yürüttüğü faaliyetleri içeren faaliyet raporu okunup oylamaya sunuldu.

 Oylamanın ardından ise ALTAV’ın bütçe raporu okundu. Rapora göre ALTAV’ın 2016 yılı kesin bütçesi 478.000 TL, 2017 tahmini bütçesi ise 465.000 TL olarak okunup oylandı.

 Oylama işlemlerinin ardından seçime geçildi. Beklendiği gibi Mevcut Başkan Adem Murat Yücel, yeni dönem için de tek liste ile aday oldu. Oylama öncesi bir konuşma gerçekleştiren Başkan Yücel, kendisine destek veren herkese teşekkür ederek, hedeflerini ALTAV’ı daha iyi yerlere getirmek oldugunu söyledi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALTAV  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki