Radyo TimeRadyo Time

ALTSO Başkanı Şahin rent a car sahiplerini dinledi

Sektörel toplantılarla üye buluşmalarına büyük önem veren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, bugün de araç kiralama firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’in davetiyle Araç Kiralama Kuruluşları Derneği Başkanı Ergün Akça, Alanya İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Avcı ve Alanya Turizm Müdürlüğü’nden İbrahim Saraç da toplantıda yer aldı.
Bu haber 133 kere okunmuş.17 Ocak 2018, Çarşamba - 15:21

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, üyelerinin sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Başkan Şahin, rent a car sektöründe faaliyet gösterin ALTSO Üyeleriyle bir araya geldi. 

 Başkan Şahin, üyelerin sorunlarını tek tek not alarak, çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu. Dün de döviz bürolarının temsilcileri ile bir araya gelen Şahin’in rent a car firmalarının görüş ve düşüncelerini aldıklarını dile getirdi.

 Şahin, “Her sektörde olduğu gibi araç kiralama firmalarının görüşlerine büyük önem veriyoruz. Turizmin önemli unsurlarından olan bu sektörün daha iyi yerlere gelebilmesi adına bir istişare toplantısı düzenlendik. Toplantımıza kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini de davet ettik. Özellikle Emniyet Müdürlüğü ve Vergi Dairesi ile sektörün ilişkilerini geliştirmesinin önemli olduğunu gördük. Biz de buradan elde ettiğimiz sonuçları ilgili merciler ile paylaşacağız” dedi.

 Alanya İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Alper Avcı da bu rent a car firmaları ile ALTSO aracılığıyla bir araya gelerek çok olumlu bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bizler her zaman toplumun menfaatine olacak yerde insiyatif almaya hazırız. Kuralları uygularken mağduriyet olmaması için üzerimize düşeni yapma gayreti içindeyiz. Bugün de sağ olsun ALTSO Başkanımız bizi  yakın ilişkilerde bulunduğumuz araç kiralama firmalarının temsilcileri ile buluşturdu. İnşallah bu iş birliğinden güzel neticeler alınır” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki