Radyo TimeRadyo Time

ALTSO’nun iftarına 3.500 kişi katıldı

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu yıl 4.sünü gerçekleştirdiği geleneksel iftarına 3.500’ü aşkın davetli katıldı. Club Park Alanya tamamen dolarken, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin birbirinden önemli mesajlar verdi. İftarın onur konuğu her zaman olduğu gibi yine Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu oldu.
Bu haber 490 kere okunmuş.11 Haziran 2017, Pazar - 15:12

 İftara Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun yanı sıra, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu,  Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Boztaş, Alanya Cumhuriyet Başsavcısı Musa Taşkın, Alanya Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, Alanya Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Akbaba,  oda ve dernek başkanları, ALTSO Yönetim ve Meclis Üyeleri, ALTSO ve diğer oda üyeleri ve yabancılar katıldı.

 Açılış konuşmasını yapan Oda Başkanı Mehmet Şahin, oda faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Şahin, Bakan Çavuşoğlu’ndan özellikle Alanya İskelesinde sorun yaşanmasına dikkat çekerek, İskelenin marinaya marinanın da buraya taşınmasını istedi.

 Başkan Şahin ayrıca, Akdağ Kayak Merkezi, golf merkezleri, doğalgaz, Hal Projesi, Güzelbağ Sanayi Sitesi, köprülü kavşaklar, Rus Medya Forumu, G20 Zirvesi, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Alanya’ya gelişi konularında büyük emekleri olan Alanya’nın Gururu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na teşekkür etti.

 Şahin'i iftara katılan tüm oda üyelerine de ayrıca teşekkür etti. Şahin’in ardından söz alan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, ilk olarak ülke gündemini değerlendirdi. Çavuşoğlu, FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütleri ile hem içeride hem dışarıda mücadele ettiklerini söyledi. Çavuşoğlu, konuşmasının son bölümünde Alanya’ya gelen hizmetleri anlattı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: ALTSO   Mehmet Şahin  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki