Radyo TimeRadyo Time

Ankara’ya giden Alanyalılar 3 gece ödeyip 5 gece konaklayacak

Anadolu Jet Satış Pazarlama Müdürü Demokan Murat Öktem, Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) Başkanı Birol Akman ve Başkan Yardımcısı Ali Cenk Yorulmaz’la birlikte, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek, protokol imzaladı.
Bu haber 175 kere okunmuş.05 Aralık 2017, Salı - 11:58

 Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ATİD Başkanı ile bir protokol imzaladı.Başkan Yücel, protokole göre Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan Anadolu Jet’le  Ankara’daki termal otellere gidecek misafirlerin 3 gece ödeyip 5 gece konaklayacağını, merkezde kalacakların ise 2 gece  konaklayıp 1 gece ödeyeceğini belirtti. Belediye Başkanı Yücel, ayrıca havalimanı transferlerini de ATİD’in ücretsiz yapacağını vurguladı. Belediye Başkanı Yücel, Alanya Belediyesi ve ATİD arasında imzalana protokolün hayırlı olması dileğinde bulundu. 

 Protokol imza törenine Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili de katıldı. Sili, Ankaralıların da Alanya’ya gelebilecekleri bir paket hazırlığı içinde olduklarını ifade etti.

 Bilindiği gibi Anadolu Jet, 1 Aralık 2017’den itibaren Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan 06.20’de Ankara’ya, 23.40’ta da Ankara’dan Gazipaşa Alanya Havalimanı’na uçuş başlattı.

Etiketler: Anadolujet   ATİD   Alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki