Radyo TimeRadyo Time

Antalyalı Gazeteciler Alanya turunda

Antalyalı gazeteciler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Antalya Bölge Müdürü Esen Diler’in öncülüğünde Alanya’ya gelerek bir dizi tura katıldı. Antalyalı gazeteciler, yaptıkları şehir turunun ardından Alanya’ya hayran kaldıklarını belirttiler.
Bu haber 172 kere okunmuş.25 Mart 2018, Pazar - 13:56

 Alanya Gazeteciler Cemiyetinin organizasyonuyla Antalya’da görev yapan kadın gazeteciler, Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü Antalya Bölge Müdürü Esen Diler’in öncülüğünde Alanya’ya gelerek bir dizi tura katıldılar.

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde Alanya’nın tarihi ve doğal güzelliklerine yönelik yapılan gezi organizasyonuna AGC Başkan Yardımcısı Gaye Coşkun ve Alanya’da görev yapan kadın gazeteciler katıldı. Damlataş’ta bir araya gelen grup, önce Damlataş Mağarasına gitti ardından Kale’ye çıktı. Kale yolunda gruba Arkeolog İlhami Yetkin de eşlik ederek, kale hakkında bilgiler vererek Antalyalı Gazetecilere rehberlik etti.

 Grup, daha sonra Ömürlü Kemal Atlı Kültür Evini gezdi. Burada soluklanan gazetecilere  Alanya’nın meşhur S pastası ve fıstıklı limonatası ikram edildi. Ardından grup Alanya Gazeteciler Cemiyetinde gerçekleştirilen öğle yemeğine katıldı.  Tersane ve Dimçayı’nının ardından gezi programı sona erdi. Gezinin ardından gazeteciler Alanya’ya hayran kaldıklarını belirttiler.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki