Radyo TimeRadyo Time

Aşkım Kapışmak Alanya’daydı

Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, Alanya Kültür Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geldi. Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili, Motivasyon ve Verimli Çalışma Yöntemleri’ konularında keyifli bir gösteri yapan Aşkım Kapışmak katılımcılara bol bol kahkahalı dakikalar yaşattı.
Bu haber 122 kere okunmuş.04 Mart 2018, Pazar - 13:47

 Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, Alanya Kültür Merkezi’nde sevenleriyle bir araya geldi. Alanya Kültür Merkezi’nde ‘Etkili İletişim Stratejileri ve Beden Dili, İnsanları Etkileme ve İkna Etme Sanatı, Motivasyon ve Verimli Çalışma Yöntemleri’ konularında keyifli bir gösteri yapan Aşkım Kapışmak katılımcılara bol bol kahkahalı dakikalar yaşattı.

 Eczacı Güzin-Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yararına Akbulut Sanat tarafından organize edilen gösteri kadın-erkek ilişkileri konusu ile başladı.

 Yaklaşık iki saat süren gösteri sonrasında sevenleri Kapışmak’ı ayakta alkışladı. Kapışmak katılımcılara kahkahalı dakikalar yaşattı. Aşkım Kapışmak’ın gösterisi öncesinde Eczacı Güzin-Velittin Bekrioğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından ‘Alanya’da Zanaatkar Olmak’ konulu düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler: Aşkım Kapışmak   Alanya   AKM  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki