Radyo TimeRadyo Time

Atatürk Anıtı’na profesyonel bakım

Hükümet Meydanındaki Atatürk Anıtının zamanla oksitlenerek bozulan görüntüsü, Alanya Belediyesi tarafından onarıldı. Kaide çevresine bayrağımızın rengini oluşturan kırmızı ve beyaz renkte çiçeklerin dikildiği Atatürk Anıtı, yeni görüntüsü ile vatandaşların büyük beğenisini topladı.
Bu haber 598 kere okunmuş.28 Ekim 2017, Cumartesi - 14:25

 Heykeltıraş Mahir Keçeli kontrolünde Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri tarafından temizlenerek yeni görüntüsüne kavuşturulan Atatürk Anıtı 29 Ekim Cumhuriyet Bayram Etkinlikleri için hazır hale getirildi. Temizliği yapılan Atatürk Anıtı bayrağımızın renklerini oluşturan kırmızı ve beyaz renkteki çiçeklerle süslendi. 

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya’nın simgesi, insanların buluşma noktası olan Atatürk Anıtının zamanla oksitlenip bozulan kasımlarını, teknik ekiplerimiz yeniden temizleyerek gerekli bakımlarını yaptı. Heykeltıraşlardan profesyonel destek alınarak yapılan düzenleme sonrası Atatürk Anıtı bu yıl 94. yılını kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında vatandaşlarımızın ziyaretine yeni görünümü ile açılmış olacak. Şimdiden tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki