Radyo TimeRadyo Time

Atatürk ve Felsefesi Paneli gerçekleşti

Geçtiğimiz Cuma günü Alanya’da önemli bir panel gerçekleştirildi. Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi Alanya Temsilciliği tarafından Alanya Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen panelin konuşmacıları Prof. Dr. Şahin Filiz ve Assi. Prof. Dr. Orhan Çekiç oldu.
Bu haber 670 kere okunmuş.23 Ekim 2017, Pazartesi - 12:31

 20 Ekim Cuma günü Alanya Belediyesi Düğün Salonu’nda çok sayıda akademisyenin, öğretim üyesinin, siyasi partilerin, derneklerin üye ve yöneticilerinin izleyici olarak katıldığı bir panel gerçekleştirildi. Atatürk ve Felsefesi başlığıyla gerçekleştirilen panelin konuşmacıları Prof. Dr. Şahin Filiz ve Assi. Prof. Dr. Orhan Çekiç oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan panelin açılış konuşmasını Ulusal Kanal Alanya Temsilcisi Evren Kurtoğlu yaptı. Çok sayıda kişinin katılıdığı panelin yöneticisi de Aydınlık Gazetesi Temsilcisi Tahri Sertkaya’ydı.
 
 İlk sözü alan Assi. Prof. Dr. Orhan Çekiç slayt sunumu eşliğinde önemli belgelerinde içinde bulunduğu bir sunum gerçekleştirdi. Devlet adamı Atatürk siyasetleri ve bugün nasıl anlaşılması gerektiğini vurguladığı konuşmasının sonunda Çekiç yoğun alkış aldı. Daha sonra söz alan Prof. Dr. Şahin Filiz, Atatürk’ün yaşam felsefesi başlığıyla başladığı konuşmasında Türk’ün filozofu Mustafa Kemal Atatürk tüm insanlığın rehberi olmuş ve felsefesi bugün insanlığa ışık tutmaya devam etmektedir vurgusunu yaptı. Panel sonun da konuşmacılara günün anısına plaket sunumu yapıldı. panel sonunda Prof. Dr. Şahin Filiz ve Assi. Prof. Dr. Orhan Çekiç kitaplarını imzaladı. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki