Radyo TimeRadyo Time

Aykut Sipahioğlu için asker yemeği verildi

ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, vatani görevini yerine getirecek oğlu Aykut Sipahioğlu için asker yemeği düzenlendi. Eşgilik Düğün Salonu’ndaki yemeğe Sipahioğlu ailesi, akrabaları ve çok sayıda kişi katıldı.
Bu haber 287 kere okunmuş.27 Ekim 2017, Cuma - 16:37

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı Servet Sipahioğlu, vatani görevini yerine getirecek oğlu Aykut Sipahioğlu için asker yemeği düzenledi.

 Dün saat 17:00’de başlayan Eşgilik Düğün Salonu’ndaki yemeğe MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, MHP Antalya eski Milletvekili Hüseyin Yıldız,  Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü  Hüseyin Güney, TGF Genel Başkan Vekili ve AGC Başkanı Mehmet Ali Dim, Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, Hal Derneği Başkanı Adem Kaya, Mahmutlar Mahalle Muhtarı Ahmet Top, oda başkanları, Sipahioğlu Ailesi, akrabaları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Akşam saatlerine kadar süren yemeğin sonunda Alanya Müftüsü Mustafa Topal tarafından asker duası okundu. Aykut Sipahioğlu, Burdur 58. Piyade Er Eğitim Komutanlığında vatani görevini yapmak için önümüzdeki hafta Alanya'dan ayrılacak.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler: Aykut Sipahioğlu  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki