Radyo TimeRadyo Time

Başkan Türel’den 10 Kasım mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 10 Kasım'la ilgili bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle:
Bu haber 142 kere okunmuş.10 Kasım 2017, Cuma - 12:22

 “Bağımsızlık mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu, Türk Milletini birleştiren, güven ve gurur veren büyük asker ve devlet adamı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 79. yılında rahmetle, sevgi ve saygıyla anıyoruz. Büyük önderimizi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız.  

Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı’nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuuru ilk gün gibi devam ediyor. Milletimiz bağımsızlık mücadelesini bugün de iç ve dış her tür düşmana karşı aynı azimle sürdürüyor.

 Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları, gösterdiği hedefler bizi birleştiren ortak mirasımızdır. Bugün bu anlayışla Türkiye’yi ve Antalya’yı dünya sahnesinde yükseltmek için gayret gösteriyor, nöbet tutuyoruz. Ülkemizi 2023 hedefine taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Atatürk’e saygı çalışmadır, kalkınmadır, Bayrağımızı yükseltmektir. 

 Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, bu vatan için şehadet şerbeti içmiş bütün şehitlerimizi şükran, minnet ve saygıyla anıyorum”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki