Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel kimsesiz ve şehit mezarlarını ziyaret etti

Alanya Belediye Mezarlığı’ndaki geleneksel çiçek dağıtım programına katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mezarlık ziyareti yapan vatandaşlarla bayramlaştı. Ardından kimsesiz bir mezara çiçek diken Başkan Yücel, şehit mezarlarını ziyaret ederek dua okudu.
Bu haber 206 kere okunmuş.31 Ağustos 2017, Perşembe - 11:30

 Alanya Belediye Mezarlığı’ndaki geleneksel çiçek dağıtım programına katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel,  mezarlık ziyareti yapan vatandaşlarla bayramlaştı. Ardından kimsesiz bir mezara çiçek diken Başkan Yücel, şehit mezarlarını ziyaret ederek dua okudu.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kurban Bayramı öncesi Belediye mezarlığını ziyaret ederek, mezar ziyaret yapan vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Yücel, daha sonra Bostancı Camii İmam Hatibi İsa Karadoğu  ile kimsesiz bir mezarı ziyaret ederek çiçek dikti. Ardından Şehitliğe geçen  Başkan Yücel, burada şehitleri ziyaret ederek dua oku.

 Alanya Belediyesi, mezarlıklarda mevsimlik ve yıllık çiçek dağıtma geleneğini bu yılda sürdürdü. Arife günü 26 mezarlıkta, sabah saat 08.00’den itibaren 13 türde toplam 50.00 adet çiçek fidesi dağıtıldı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki