Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel muhtarlarla bir araya geldi

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına devam ediyor. Güne Demirtaş Mahallesi’nde Doğu Bölgesi Muhtarları ile kahvaltı yaparak başlayan Yücel, buradaki programın ardından Dim Bölgesi Muhtarları ile bir araya geldi.
Bu haber 277 kere okunmuş.09 Mayıs 2017, Salı - 14:11

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mahalle muhtarları ile istişare toplantılarına devam ediyor. 

 Sabah saatlerinde Demirtaş Mahallesi’nde Susa Beach Park Restoran’da bölge muhtarları ile bir araya gelen Başkan Yücel, bölge muhtarlarına yaptığı konuşmada, bölgesel sorunları bildiklerini belirterek, “Sizlerden gelen talepleri hızlı ve kolay şekilde değerlendiriyoruz. Sonuçta aynı kaderi ve kültürü yaşayan insanlarız. Bugüne kadar yaptığımız hizmetlerde sizlerden güç alıyoruz. Öncelikle bu güne kadar karşılıklı ilişkilerimizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 Alanya Belediyesi’nin 3 yıldan bu yana yapmış olduğu hizmetleri anlatan Başkan Yücel, “Alanya Belediyesi’nin ilk defa kendisine ait bir çakıl ocağı olacak. Şu anda izinlerimiz bitti. Ruhsatlarımızı alıyoruz. Tesisimizi hazırlamaya başladık. Bundan sonra Agrega Tesisimizi kendimiz üreteceğiz. Yeni sıcak asfalt tesisi kuruyoruz. Tesisimiz faaliyete geçtikten sonra günde biz 160 ton sıcak asfalt üretebilecek konuma geleceğiz. Bu da mevcut kapasitemizin 3 katına çıkacağımız anlamına geliyor. Şurada 2 aydan sonra taş ocağı, yeni asfalt plenti, beton santrali olan bir belediye olacağız” dedi.

 Başkan Yücel, muhtarları 12.30’da Belediye Binası arkasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilecek belediyenin toplu açılış ve temel atma törenine davet etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki