Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel neden konuşturulmadı?

15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yılında düzenlenen törende Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel konuşturulmamıştı. Diğer il ve ilçelerde Ak Partili Belediye Başkanları konuşturulurken, MHP’li Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in konuşturulmaması tepkilere neden oldu.
Bu haber 170 kere okunmuş.22 Temmuz 2017, Cumartesi - 13:25

 Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Antalya genelindeki Ak Partili Belediye Başkanlarının kürsüde konuşma yapmasına izin veren, ama MHP'li Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in konuşma yapmasına izin vermeyenlere tepki gösterdi.

 Bu konuda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in gerekli olan açıklamayı yaptığını ifade eden MHP İlçe Başkanı Türkdoğan, "15 Temmuz'da şehitlerimizi anma programına katılırken, Alanya Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın konuşma yapacaklarını biliyorduk. Belediye Başkanımızın yapacağı konuşmanın son dakika programdan çıkarıldığını üzüntüyle öğrendik. Antalya'nın birçok ilçesinde de mülki idare amiri kaymakamlar ve o ilçelerdeki belediye başkanlarının konuşma yaptıklarını biliyoruz. Alanya'da da böyle olması gerekiyordu. Konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyorum. MHP'li bir belediye başkanımız var, Ak Partili Belediye Başkanlarının konuşma yaptığı ilçeleri göz önünde bulundurursak Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel'in de konuşma yapması gerekiyordu" dedi.  

 Yücel'in konuşturulmamasına ilişkin de göndermelerde bulunan Türkdoğan, "Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin emrinde olan ülkücüler olarak liderimizin izinde, Yenikapı ruhuna bağlı bir şekilde hareket ediyoruz. Ak Partili arkadaşlarımızı da yeni kapı ruhuna davet ediyoruz" diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki