Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel Rusya’ya gidiyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 16-18 Haziran tarihleri arasında Rusya’nın Başkenti Moskova’da düzenlenecek “Büyük Türkiye Festivali”ne katılmak için yarın Rusya’ya gidiyor.
Bu haber 240 kere okunmuş.15 Haziran 2017, Perşembe - 13:17

 Alanya Belediye Başkanı ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Başkanı Adem Murat Yücel yarın Türkiye Otelciler Federasyonu’nun katkıları ile Moskova Şehir Merkezindeki Krasnaya Presnaya Parkı’nda düzenlenecek “Büyük Türkiye Festivali”ne katılacak. Başkan Yücel’e, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve ALTAV Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik edecek. 

 Moskova ziyaretiyle ilgili bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “TÜROFED’in katkılarıyla Rusya Federasyonu’nun Başkenti Moskova Meydanındaki Ünlü Krasnaya Presnaya Parkı’nda, Büyük Türkiye Festivali düzenlenecek. Yüz binlerce insanın ziyaret ettiği parktaki festivalde Alanya’mıza da 250 m2 bir alan ayrıldı. 3 gün boyunca bu alanda, yapılacak etkinlilerle hem Alanya’yı tanıtacağız hem de Türkiye - Rusya ilişkilerinin güçlendirilmesine katkı sağlayacağız” dedi.

 Açıklamasında tanıtım çalışmalarıyla ilgili faaliyetlere de değinen Belediye Başkanı Yücel şunları kaydetti:

 “Parktaki festival alanında Alanya’ya 250 m2 yer ayrıldı. Bu geniş bir alan. Biz burada şehrimizi tanıtan animasyonlar, yarışlar, çeşitli etkinlikler düzenleyeceğiz. ALTAV olarak sadece bu festivale özel promosyon malzemeleri hazırladık. Bunları ziyaretçilerimize dağıtacağız. Standımızın her tarafını Alanya’ya özgü görsel malzemelerle donattık. Silent Disco denen açık alanlarda düzenlenen bir eğlence şekli tasarladık. Standı ziyaret eden misafirlere kulaklık takarak eğlenmelerini sağlayacağız ve böylece festivaldeki Alanya bölümüne daha çok misafir çekmeyi planlıyoruz”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki