Radyo TimeRadyo Time

Başkan Yücel’e Tokar Şenliği teşekkürü

Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Aslan ve dernek yönetimi, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i makamında ziyaret ederek, bu yıl 15'incisi düzenlenen Tokar Yayla Şenliği’ne verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.
Bu haber 211 kere okunmuş.24 Ağustos 2017, Perşembe - 11:45

 Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen şenliğe desteklerinden dolayı Başkan Yücel’e teşekkür eden dernek Başkanı Aslan, “ Bu yıl 15’incisi düzenlenen Tokar Yayla Şenliğimizi Belediye Başkanımızın destekleriyle gerçekleştirdik. Başkanımız, mahallemizin her türlü sorunuyla ilgilendiği gibi şenliklerimize de büyük destek verdi. Mahallem ve derneğimiz adına bugün bu ziyareti gerçekleştirdik. Başkanımıza ve ekibine özverili çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederim” dedi.

 Mahallelerin düzenlediği her türlü kültürel etkinliklere destek olduklarını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Kültürümüzü yaşatmak ve yeni nesillere aktarmak için bu tür etkinliklere önem veriyoruz” dedi.

 Ziyaretin ardından Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Şeref Aslan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e tablo taktim etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki