Radyo TimeRadyo Time

Batı yaylaları ilk defa asfaltla buluştu

Alanya’da merkezden kırsal ve yaylara kadar aynı standartta hizmet vermek için tüm imkânlarını seferber eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, batı yaylalarından Avsallar, Payallar ve Eğrigöl Yaylasını asfaltla tanıştırdı. Asfalt çalışmalarının bir milat olduğunu belirten vatandaşlar, “Başkanımız Adem Murat Yücel sayesinde kimsenin hayal bile edemediği hizmetleri alıyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır” diye konuştular.
Bu haber 216 kere okunmuş.23 Ağustos 2017, Çarşamba - 15:06

 Geçtiğimiz ay 50 araç ve 150 kişilik bir ekiple batı bölgesindeki yaylaları ziyaret eden Başkan Yücel, yaklaşık 20 yaylada vatandaşlarla bir araya gelmiş ve taleplerini dinlemişti. Belediye Başkanı Yücel, ziyaretin hemen ardından Eğrigöl, Payallar ve  Avsallar Yaylalarında yol düzenleme ve asfalt çalışması başlattı.

 Batı yaylalarında yol düzenleme, altyapı ve asfalt çalışması devam ederken Başkan Yarımcısı Adem Er ve Fen İşleri ekipleri bölgede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Eğrigöl, Avsallar, Payallar ve Saburlar Yaylası’ndaki çalışmaları yerinde gören Başkan Yardımcısı Adem Er, bütün gün süren inceleme gezisinde yayla sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşlar tarafından sevgi gösterileri ile karşılan Er ve ekibine yayla sakinleri teşekkür ettiler.

 Başkan Yardımcısı Adem Er‘e teşekkür eden yayla sakinleri, “ Bu yaylalarda gerçekten bir tarih yazdınız. Teşekkürle karşılığı olan bir hizmet değil. Şu an buralarda herkes mutlu. Yaylalarımızın yolu bozuk ve tozlu olduğundan ilgi azdı. Şimdi ise asfalt yapıldığına inanmıyorlar. Gerçekten Allah razı olsun yaylalarımızın çehresi değişti” şeklinde konuştu.

 Her yere aynı konforu sağlamak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Adem Er ise, “Başkanımız seçimden öncede her yerde aynı standarttı insanlara yaşatacağımızı taahhüt etmişti. Biz de, imkânlarımızı en iyi şekilde, en verimli bir şekilde değerlendirip bu hizmetleri buralara aktarmaya çalışıyoruz. Bütün bunlar sizlerin desteği ile oluyor. Şu gördüğünüz bütün ekipmanlar hepimizin. Tüm Alanyalıların. Bu imkanları en iyi şekilde değerlendirip tüm halkımıza ulaştırmak istiyoruz. Çalışmalarımız planlamalar doğrultusunda artarak devam edecek” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki