Radyo TimeRadyo Time

“Bayramlar hoşgörü ve kardeşlik duygularını güçlendirir”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Mübarek Ramazan Bayramı’yla ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların ve tüm İslam aleminin bayramını kutladı. Bayramların hoşgörü ve kardeşlik duygularını güçlendiren müstesna günlerden olduğuna vurgu yapan Başkan Yücel, dargınlıkların, kırgınlıkların sona erdiği mutlu bir bayram diledi.
Bu haber 369 kere okunmuş.24 Haziran 2017, Cumartesi - 10:33

 11 ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakmanın hüznüyle, mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Yücel şunları kaydetti: “Dini bayramlarımız kardeşlik ve hoşgörü duygularını en yoğun yaşadığımız ender günlerdir. Bayramlar büyüklerimizi, akraba ve dostlarımızı, hastalarımızı ziyaret edip gönül aldığımız, anlayışın ve alçak gönüllülüğün en fazla olması gereken mübarek günlerdir. Bayramlar kimsesizleri, muhtaçları yalnız bırakmayıp ellerini öpme günüdür; ihtiyaç sahibi vatandaşların sıkıntılarına ortak olmak için bir fırsat günüdür. Bu mübarek günlerin feyzinden ve bereketinden en iyi şekilde istifade etmeliyiz. Bu vesileyle başta çocuklarımız olmak üzere, vatandaşlarımızın ve  tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder, Yüce Rabbimden hayırlara vesile olmasını niyaz ederim”.

 Vatandaşların ve tatilcilerin huzurlu bir bayram geçirebilmesi için 444 82 07 nolu Çözüm Masası, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin bayram boyunca 24 saat görev başında olacaklarını hatırlatan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “700’ün üzerinde  nöbetçi personelimiz halkın mutluluğu ve huzuru için 24 saat çalışacaklardır” dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki