Radyo TimeRadyo Time

Belediye alt yapı çalışmalarına hız verdi

Alanya Belediyesi ilçe genelinde alt yapı eksikliği bulunan bölgelerde yağmursuyu drenaj çalışmalarını sürdürüyor. Üst yapı çalışmaları öncesinde başlatılan çalışmalar, Uğrak, Oba, Cikcilli, Payallar, Okurcalar, Akçatı, Büyükpınar ve Hasbahçe Mahalleleri’nde devam ediyor.
Bu haber 155 kere okunmuş.20 Eylül 2017, Çarşamba - 13:56

 Alanya Belediyesi, ilçe genelinde alt yapı eksikliği bulunan mahallelerde yağmur suyu drenajı, menfez ve ızgara çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

 İlçe genelinde alt yapı eksikliği bulunan bölgelerde yağmur suyu drenaj çalışmalarını sürdürüyor. Üst yapı çalışmaları öncesinde başlatılan çalışmalar, Uğrak, Oba, Cikcilli, Payallar, Okurcalar , Akçatı, Büyükpınar ve Hasbahçe Mahalleleri’nde devam ediyor. 

 Çalışmaların üst yapı öncesinde kırsal ve merkezde oluşturulan ekipler tarafından sürdürüldüğünü belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alt yapı çalışmalarımız bazı bölgelerde menfez bazı bölgelerde yağmur suyu drenajı olarak devam ediyor. Kırsalda ve merkezde oluşturulan üç ayrı ekip planlamalarımız ve tespitlerimiz doğrultusunda gerekli çalışmayı yürütüyor. Bu yöndeki çalışmalarımız gerek vatandaşların talepleri gerekse kendi tespitlerimiz doğrultusunda devam edecek” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki