Radyo TimeRadyo Time

Belediye kurban satış yerlerini belirledi

1 Eylül Cuma günü başlayacak Kurban Bayramı önceki bayram hazırlıklarını tamamlayan Alanya Belediyesi, kurban satış noktalarını da belirledi. Belediye bu yıl Mahmutlar, Konaklı ve Çıplaklı Mahallerinde 3 ayrı noktada kurban satış yeri hazırladı.
Bu haber 208 kere okunmuş.20 Ağustos 2017, Pazar - 15:05

 Alanya Belediyesi, bu yıl Mahmutlar, Konaklı ve Çıplaklı Mahallerinde 3 ayrı noktada kurban satış yeri hazırladı. 

 2017 yılı içinde kurbanlık satmak isteyen üreticiler duyuruda belirtildiği şekilde Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne başvurularını yaparak kurbanlık satış yeri tahsislerini alabilecekler. 

 Veteriner İşleri Müdürü Ali Yavuz’un yaptığı açıklamada, “Küçükbaş kurban satış yeri tahsisleri Mahmutlar, Konaklı ve Çıplaklı Mahallelerinde, büyükbaş kurban satış yeri tahsisleri ise Çıplaklı Yeni Kurban Satış Yeri için yapılacaktır. Kurban Satış Yeri Tahsisi Başvurusu’nda bulanmak sureti ile 2017 Kurban Bayramında kurbanlık hayvan satışını Alanya ilçemiz sınırlarında yapmak isteyenler en geç 25.08.2017 tarihi ve saat 16.00’ya kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapmayan ve kurban satış yeri tahsisi olmayanların kurbanlık satışı için  kurban satış yerlerine girişlerine izin verilmeyecektir.  Üreticilerimizin mağdur olmamaları için belirtilen sürelerde başvurularını yapmaları gerekmektedir” dendi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki