Radyo TimeRadyo Time

“Biz de yürüyeceğiz”

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı, haftalık olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Hastalığı nedeniyle ufak bir operasyon geçiren İlçe Başkanı Ali Takavut, toplantıya katılamadı. Takavut'un yokluğunda basın açıklamasını CHP Alanya İlçe Yönetimi, Halkla İlişkiler Sorumlusu Yekta Fırat yaptı. Fırat İlçe Teşkilatı olarak, genel başkanlarının başlattığı yürüyüşe destek vereceklerini söyledi.
Bu haber 262 kere okunmuş.21 Haziran 2017, Çarşamba - 13:01


CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bilindiği üzere geçtiğimiz hafta 'Adalet Yürüyüşü'nü başlatmış ve birçok partili ile Ankara'dan İstanbul'a yürüme kararı almıştı. Kılıçdaroğlu ve partililer, 'Adalet Yürüyüşü'nde 7 günü geride bıraktılar. 

CHP Alanya İlçe Teşkilatı'da genel başkana destek olmak amacıyla parti binası önünde 'Adalet Nöbeti' başlatmıştı. 'Adalet Nöbeti'nin 6 gündür devam ettiğini belirten Fırat, "Buradan herkese de çağrı yapıyoruz; katılmak isteyen, tüm adaleti isteyen, ülkemize demokrasiyi tekrar kazandırmak amaçlı herkesi adalet nöbetine bekliyoruz" dedi.

Fırat "Antalya İl Örgütümüzün başlatmış olduğu ve yarın başlayacak olan doğu ve batı bölgelerinden başlayacak olan yürüyüşlerimizin de yoğun katılımla gerçekleşmesini umuyoruz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki