Radyo TimeRadyo Time

“Bütün bölgeleri asfaltla buluşturacağız”

Alanya Belediyesi, mahallelerde asfaltı olmayan ya da bozuk olan yollarda asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Bu haber 214 kere okunmuş.06 Temmuz 2017, Perşembe - 14:24

 Asfaltı olmayan mahalle yollarını programa alan Alanya Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, İki sathi kaplama ve bir sıcak asfalt ekibi ile batı ve doğu bölgelerinde çalışmalarını aralıksız sürdürülüyor.

 Batı bölgesinde 12 kilometrelik karasu yolunda asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler, Akdam Mahallesi Çobanlar Yolunda asfalt çalışmasına devam ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Yaptığımız asfalt programı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerek kendi planlamalarımız gerekse mahalle toplantılarında vatandaşların ilettikleri talep doğrultusunda bütün bölgeleri asfaltla buluşturacağız” dedi.

 Asfalt çalışması batı bölgelerinde Akdam Mahallesi’nden sonra Avsallar Sanayi Yolu, Türkler Yat Limanı ve Toslak Mahallesi GES Yolu ile devam edecek.

 Doğu bölgesinde Yaylalı Yolunda sathi kaplama çalışmasını tamamlayan diğer ekip ise, sırasıyla Asmaca, Başköy, Fakırcalı, Şıhlar ve Gözüküçüklü Mahallesi’nde asfalt çalışmalarını sürdürecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki