Radyo TimeRadyo Time

Büyükşehir Belediyesi yangın mağdurlarını unutmadı

30 Haziran tarihinde Demirtaş Vadisi’nde bulunan Sapadere Mahallesi’nde çıkan ve kısa sürede büyüyerek Fakırcalı ve Tırılar Mahalleleri’nde de etkili olan yangında evleri yanan ya da hasar gören 12 aileye Antalya Büyükşehir Belediyesi yardım elini uzattı. Mağdurlara Büyükşehir Belediyesi tarafından 34.000 TL para yardımı yapıldı.
Bu haber 186 kere okunmuş.11 Temmuz 2017, Salı - 14:07

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Elemanları tarafından yapılan inceleme sonucu Sapadere, Tırılar ve Fakırcalı Mahallelerinde evleri yanan ya da zarar gören 12 aileye 34.000 lira para, ikişer kanepe, battaniye ve halı ayrıca yatalak 4 hasta için de hasta yatağı gönderildi.

 Yardımlar kısa sürede ailelere teslim edilirken, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve ilgili birimlerimizle yangın bölgesinde çalıştık ve vatandaşlarımızın yanında yer aldık. Tespitler sonucu vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya yönelik çalışmalar yaptık. Para ve ayni yardımlarla destek olmaya çalıştık. Kısa sürede bu desteği gönderen Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyor, yangında zarar gören vatandaşlarımıza bir kez daha geçmiş olsun diyor,  her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki