Radyo TimeRadyo Time

Fener Alayına davet

Cumhuriyet’in kuruluşunun 94. Yıl dönümü 29 Ekim Pazar günü tüm yurtta olduğu gibi Alanya’da da çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi iş birliğiyle Fener Alayı düzenlenecek. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, fener alayına tüm vatandaşları davet etti.
Bu haber 282 kere okunmuş.26 Ekim 2017, Perşembe - 11:04

 Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi iş birliğiyle her yıl oluğu gibi bu yıl da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında fener alayı düzenlenecek.  Pazar günü saat 18.30’da Atatürk Anıtı önünde toplanacak vatandaşlar, saat 19.00’da Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan ve protokol eşliğinde bayrak ve meşalelerle iskeleye doğru yürüyecekler. 

 Alanya Belediyesi ve Alanya Kent Konseyi iş birliğiyle her yıl Cumhuriyet’in kuruluş yıldönümü nedeniyle fener alayı düzenlediklerini hatırlatan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, etkinliğe tüm vatandaşları davet etti. Başkan Yücel, “Türkiye’nin Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü her yıl şehrimizde çeşitli etkinliklerle kutluyoruz. Her yıl düzenlediğimiz fener alayıyla bu etkinliklerimizi taçlandırıyoruz. 29 Ekim Pazar günü saat 18.30’da düzenleyeceğimiz fener alayına 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

 Cumhuriyetin 94. yıldönümü etkinlikleri kapsamında ayrıca bir de konser organize edildi. Alanya Belediyesi, Alanya Kent Konseyi ve Alanya Rotary Kulübü işbirliğiyle düzenlenen konser, 29 Ekim Pazar günü fener alayının ardından saat 20.00’da İskele Şelale Meydanında başlayacak. Ücretsiz olan LUZBand konserine gençler, öğrenciler ve vatandaşlar davet edildi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki