Radyo TimeRadyo Time

Genel kurula ilgi büyük oldu

ALTSO İmalatçılar Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2016 yılı olağan genel kurulu gerçekleştirildi. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, toplantıda kooperatifle ilgili gelinen son noktayı üyelerle paylaştı.
Bu haber 336 kere okunmuş.21 Haziran 2017, Çarşamba - 13:18

 Akın Tabaklar’ın divan başkanlığını, Hüseyin Alataş’ın katip üyeliği yürüttüğü genel kurulda söz alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, kooperatifin tarihsel sürecinden bahsetti.

 Başkan Şahin, “Uzun zamandır proje halinde olan, ama bir türlü ilerleme kaydedilemeyen Sanayi Sitesi konusunda göreve geldiğimiz 2013 Haziran ayından beri çok önemli adımlar attık. Sürecin takipçisi olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.

 Alanya’da yaşanan hızlı gelişim sürecinde imalatçı firmaların şehrin içerisinde sıkışıp kaldığına da değinen Başkan Şahin, “İmalatçı firmalar şehir merkezinde sıkışıp kalınca, sektörün sağlıklı bir büyüme yaşamasının önündeki en büyük engel olarak karşımıza çıktı. Bununla beraber imalatçı firmaların şehir içinde varlıklarını sürdürmesi çevresel sorunları da beraberinde getirmiştir. İnşallah projemiz hayata geçtiği zaman yaşanan bu sorunlar da ortadan kalkacak” dedi.

 Başkan Şahin, konuşmasının son kısmında da projeye büyük katkıları olan Şehir Plancısı ve Meclis Üyesi Erkan Demirci’ye ve Kooperatif Yöneticilerine teşekkür etti. Toplantıda söz alan üyeler de yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve Kooperatif Yönetimine teşekkür ettiler.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki