Radyo TimeRadyo Time

Gökçe Demir’e seslendi

Esnaf Odası Başkanı Harun Gökçe, Alanyum Alışveriş Mağazasında bulunan LC Waikiki’den alışveriş yapan Oda Başkanı Nuri Demir’e gönderme yaptı. Gökçe, “Küçük esnaf kan ağlarken, bir oda başkanının LC Waikiki’den alışveriş yapması doğru değil” dedi.
Bu haber 250 kere okunmuş.28 Haziran 2017, Çarşamba - 14:08

 Başkan Adayı Harun Gökçe, arefe akşamı Alanyum içerisinde bulunan LC Waikiki’den alışveriş yapan Oda Başkanı Nuri Demir’e seslendi. Sosyal paylaşım sayfasından Demir’e seslenen Gökçe, şu ifadelere yer verdi:

 “Değerli dostlar, dün akşam ATV Televizyonu’nda izlediğimiz Oda Başkanımız Nuri Demir`in Alanyum’da bulunan LC Waikiki Mağazasından alışveriş yaptığı şeklindeki haber eğer doğruysa bizleri üzmüştür. 

 Bu konuda yıllardır mücadele eden Sn. Velittin Yenialp Başkanımın da emeği çoktur. Geçenlerde biz de bu konuda bir kampanya başlatmıştık. O zaman Nuri Başkanım bu kampanyaya katılmamıştı. Şimdi böyle konuyla gündeme gelmesi manidar olmuştur.

 Arkadaşlar, biz AVM’ye girmeyin demiyoruz. Alanyum ve Kipa gibi yerler de bizim de esnafımız var. Tabii ki girip oralardan alışveriş yapabiliriz, ancak vergisini dahi Alanya’ya ödemeyen LC Waikiki’den başkanımın alışveriş yapması yüzlerce butiğimizin bize üye olması sebebiyle daha çok üzmüştür bizleri. 

 Değerli üye arkadaşlar, bu konu önemli. Bunu bir seçim malzemesi gibi düşünmüyoruz. Bizim önceliğimiz seçim değil. Esnafın ayakta kalabilmesi. Esnafın ayakta kalması yine esnafımızın yani bizlerin elinde. Eğer her esnaf öncelikle komşusundan, arkadaşından, akrabasından alışveriş yaparsa inanın sorunun %50’sini halletmiş oluruz”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki