Radyo TimeRadyo Time

Gözler MYK toplantısında

Ak Partililerin gözü 6 Haziran’da yapılacak olan MYK toplantısında. Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, 6 Haziran'da Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak olan MYK'nın toplantısının ardından kongre süreciyle ilgili takvimin belli olmasını beklediklerini söyledi.
Bu haber 379 kere okunmuş.02 Haziran 2017, Cuma - 14:25

 Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu, Ak Parti MYK'sının Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında ilk toplantısını 6 Haziran'da yapacağını ve bu toplantının ardından kongre süreciyle ilgili gelişmeleri takip edeceklerini söyledi.

 Berberoğlu, "Biz parti MYK'mızın ve teşkilatımızın çizdiği yılda yürüyeceğiz. Bize kongre süreciyle ilgili bir takvim belirlenecek. Bizler de Ak Parti Teşkilatları olarak 2018 yılına kadar il ve ilçe kongrelerimizi tamamlayacağız. Biz de Alanya İlçe Teşkilatı olarak, Antalya İl Teşkilatımızın uygun göreceği tarih doğrultusunda hareket edeceğiz. Bilindiği üzere biz de ilçe başkanları seçimle değil, daha çok istişare ile belirleniyor. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın belirleyeceği isim ile kongremizi yapacağız. Bu süreç içerisinde bize veya da herhangi bir arkadaşımıza bu görev verilirse o devam eder" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki