Radyo TimeRadyo Time

Güney Muz-Bir başkanlığını bıraktı

2006 yılında kurulan Alanya Muz Üreticileri Birliği’nde 12 yıl başkanlık görevi yapan Hüseyin Güney, bugün yapılan genel kurulda aday olmadı ve başkanlık görevini Mustafa Şenli’ye bıraktı.
Bu haber 130 kere okunmuş.27 Şubat 2018, Salı - 16:06

 Alanya Muz Üreticileri Birliği Seçimli Mali Genel Kurulu saat 10:30’da Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Salonunda gerçekleştirildi. 105 üyesi bulunan birliğin seçimli genel kurulunda konuşan Hüseyin Güney, “12 yıldır Alanya muzunun belirli bir seviyeye gelmesi için arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bu süreçte bir çok sorunu çözdük. Çok önemli bir Avrupa Birliği Projesi gerçekleştirdik. Alanya muzunun marka değerini artıracak çalışmalar yaptık. Bu süreçte başta Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu olmak üzere hükümetimiz bize birçok konuda destek verdi. Daima bizimle olan bakanlarımıza, üreticilerimize, yönetim kurulu üyelerimize ve basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni görev alacak arkadaşlarımızın bizden aldıkları bayrağı daha da yükseğe çıkaracaklarına inanıyorum” dedi. 

 Muz üreticileri adına Mehmet Kural, Güney, hizmetlerinden ötürü plaket vererek teşekkür etti. Başkan Güney de kendisiyle birlikte görev yapan yönetim kurulu üyelerine plaket vererek teşekkür etti. Yapılan seçimin ardından Mustafa Şenli Alanya Muz Üreticileri Birliği’nin yeni başkanı oldu.  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki