Radyo TimeRadyo Time

Haluk Levent Alanya’da konser verdi

Alanya’da bir otelde konser veren Haluk Levent, sahnede İzmir Marşı'nı söylerken kendisine drone ile gönderilen Türk Bayrağı sürpriziyle karşılaştı.
Bu haber 291 kere okunmuş.02 Temmuz 2017, Pazar - 14:20

 Alanya’da Utopia World de Luxe Hotel'in 10. yıl etkinlikleri kapsamında Ünlü Sanatçı Haluk Levent sahne aldı.

 Denizden havai fişek gösterileriyle başlayan gecede hayranlarıyla buluşan şarkıcı, konsere gelen yabancı müşterileri de zaman zaman sahneye davet ederek, sohbet etti.

 Gecenin finalinde ise başarıyla söylediği ettiği İzmir Marşı'nı söyleyen Haluk Levent'e otel yönetimi tarafından büyük bir sürpriz yapıldı. Levent, marşı söylemeye devam ederken drone ile sahneye Türk Bayrağı indirildi. Sürpriz karşısında şaşkınlığı gizleyemeyen Haluk Levent, bir süre kendisine eşlik eden Türk Bayrağı ile birlikte marşı söylemeye devam etti.

  İlk kez böyle bir olayla karşılaşan Haluk Levent, hava aracının ayaklarına bağlanan ipe bir kancayla asılan bayrağı almakta zorluk çekince yardımcıları devreye girerek bayrağı kendisine ulaştırdı.

 Türk Bayrağı'nı eline alarak İzmir Marşı'nı tamamlayan Haluk Levent, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki milli mücadele kahramanları ve Mustafa Kemal'i anarak konserini sonlandırdı.

-Haberin videosu için tıklayın!

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki