Radyo TimeRadyo Time

Hamile kedi camide yavruladı

Alanya’da hamile olan sokak kedisi pencereden girdiği bir camide yavrularını dünyaya getirdi. Namaz kılmak için camiye gelen cemaat ise anne kedi ve yavruları ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşadı.
Bu haber 205 kere okunmuş.25 Haziran 2017, Pazar - 12:58

 Saray Mahallesi'nde bulanan ve ibadete açık olan Kazım Bulut Cami'ne namaz kılmak için gelen cemaat ilginç bir sürpriz ile karşılaştı.

 Caminin açık olan penceresinden giren hamile bir sokak kedisi vaaz kürsüsünün oraya çıktı ve kürsünün alt tarafında 2 yavrusunu dünyaya getirdi. Namaz kılmak için camiye gelen cemaat ise anne kedi ve yavruları ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşadı.

 13 yıldır Kazım Bulut Cami'nde görev yapan İmam İşgören, caminin içinde bulunan vaaz kürsüsünün altına anne kedinin yavruladığını söyledi. İmam İşgören," Anne kedi yavrularını camide emzirerek hayat verdi. Bundan önce bu anne kedi de annesi tarafından bu camide dünyaya getirilmiş. Şimdi de aynı kedi burada kendi yavrularını dünyaya getirdi” dedi.

 Namaz kılmak için gelen cemaatin bazıları ise kedileri görünce şaşkınlık yaşarken, “İnsanoğlu yavrusunu camiye bırakıp gidiyor. Kedi ise yavrusuna camide sahip çıkıyor” yorumunu yaptılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki