Radyo TimeRadyo Time

Hasan Yiğit komisyoncuları ziyaret etti

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, 11 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek olan Pazarcılar Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekibi ile birlikte ziyaretler gerçekleştirip üyelere yeni dönemde yapacağı çalışmaları anlatan Yiğit, ekibi ile Alanya Toptancı Hali’nde bulunan komisyoncuları ziyaret etti.
Bu haber 123 kere okunmuş.23 Ocak 2018, Salı - 17:38

 Yiğit, ekibi ile birlikte Alanya Toptancı Hali’nde bulunan komisyoncuları ziyaret etti. Yiğit haldeki esnaflara hayata geçirmeyi planladığı projelerinden bahsetti.

 Hal esnafına hazırlattığı proje kitapçığını dağıtan Yiğit, “Biz bu zamana kadar sadece yapacaklarımızın sözünü verdik ve gerçekleştirdik. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Alanya Belediye Başkanımızın sayesinde Kapalı Pazar Yerimiz bitme aşamasına geldi. Önümüzdeki süreçte farklı mahallelerde yine Kapalı Pazar Yeri çalışmaları olacak. İnşallah” dedi.

 Üyelerinin teveccühü ile tekrar seçilmesi halinde yapacağı projelerle ilgili de bilgiler veren Yiğit, “Projelerimiz devam edecek. Bu dönemde borç ödemenin yanı sıra bazı projelerimizi hayata geçirdik. Yeni dönemde de borçlarımızın tamamen bitmesinin ardından ardında sadece proje odaklı çalışacağız. Odamıza iki tane yeni pazar aracı alacağız. Bu araçların birisi sebze esnafımız için diğeri de tekstil esnaflarımız için olacak. Aracı arızalan ya da Allah korusun kaza yapan esnafımız bu odamıza alacağımız araçla pazarına çıkabilir ve işinden, ekmeğinden olmamış olur” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki