Radyo TimeRadyo Time

Hastaneden yaşlılara özel gün

ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında program düzenlendi. Hastane yönetimi önce hastanede yatarak tedavi gören hastalarını ziyaret etti. Ardından hastalara bu özel günde saz dinletisi sunuldu ve şarkılar söylendi.
Bu haber 209 kere okunmuş.03 Ekim 2017, Salı - 13:56

 ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Yönetimi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında program düzenlendi. Hastane yönetimi, önce hastanede yatarak tedavi gören hastalarını ziyaret etti. Ardından hastalara bu özel günde saz dinletisi sunuldu.

 ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi hastalarla birlikte türküler söyleyerek, bu günü unutulmaz kıldı. Daha sonra birlikte pasta kestiler. Yaşlı hastalar da unutulmadıkları için Hastane Başhekimi Dr. Tevfik Yazan’a ve hastane birimine teşekkürlerini sundu.

 Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan, ”Her hastamıza değer verdiğimiz gibi yaşlı hastalarımız da bizler için çok kıymetli ve değerlidir. Bu vesileyle tüm yaşlılarımızın ve hastalarımızın dünya yaşlılar gününü kutluyorum” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki