Radyo TimeRadyo Time

İşte ATV’nin ödüllü gazetecileri

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin her yıl düzenlemiş olduğu ‘Medya Başarı Ödülleri Yarışması’nın açıklanmasının ardından Alanya Televizyonu ATV rekor kırdı. Yarışma sonucunda ATV, bu yıl tam 7 ödüle layık görüldü.
Bu haber 392 kere okunmuş.11 Temmuz 2017, Salı - 14:22

 Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nin her yıl düzenlemiş olduğu ‘Medya Başarı Ödülleri Yarışması’nın açıklanmasının ardından Alanya Televizyonu ATV’ye ödül yağdı.

 Sabah Gazetesi Ankara Genel Yayın Müdürü Osman Altınışık'ın başkanlığındaki yarışma jürisi hafta sonu ilçeye gelerek, Alanya Gazeteciler Cemiyetin’de başvuruları değerlendirdi. Jüri yarışmaya televizyon, gazete ve internet haberciliği dallarında katılan toplam 65 eserden 20 eserin sahibini ödüle layık buldu. Alanya Televizyonu ATV’ye tam 7 ödül verildi.

 Alanya Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Araştırmacı Gazeteci Servet Sipahioğlu yapmış olduğu Sentez programları ile ‘TV Program’ dalında ödül aldı. ATV Ana Haber Spikeri ve Editörü Vildan Rende ise 2 dalda ödül aldı.‘TV Haber’ dalında ödüle layık görülen Rende, ’Spikerlik’ dalında da ödülün sahibi oldu. ATV Haber Müdürü Tolga Kaynar ise TV Haber dalında jüri özel ödülü aldı. Reji Koordinatörü Alev Sipahioğlu ise Montaj Kurgu Dalında, Radyo Time Program Yapımcısı Hayati Kaynar, görüntü kamera çalışması dalında ödül aldı. Spor Programcısı ve Yorumcuları İsmail Baysal ve Hakan Dizdaroğlu da spor programı dalında ödüle layık görüldüler.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Cumhurbaşkanı kim olsun?
 
haber yazılımı: buki