Radyo TimeRadyo Time

İsveçli Müslüman oldu

Alanya’da yerleşik yaşayan ve İsveç vatandaşı olan 34 yaşındaki Fredrik Haakan Bengtsson Antalya Kamu Hastaneler Birliği’ne bağlı ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sünnet oldu.
Bu haber 261 kere okunmuş.28 Haziran 2017, Çarşamba - 14:09

 İsveç vatandaşı Fredrik Haakan Bengtsson Müslüman olduktan sonra sünnet olmak istedi. 

 Araştırmalarından sonra ALKÜ Alanya EAH Üroloji Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu ile iletişime geçen İsveçli Fredrik Haakan Bengtsson, başarılı bir şekilde sünnet edilerek, aynı gün taburcu edilip evine gönderildi. Fredrik Haakan Bengtsson, geçirdiği başarılı operasyon sonrası kendisini sünnet eden Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu ve Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan’ı ziyaret ederek, kendilerine teşekkür etti. 

 ALKÜ Alanya EAH Hastane Yöneticisi Dr. Tevfik Yazan ise, “İsveçli Fredrik Haakan Bengtsson, Müslüman olmaya karar verdikten sonra sünnet olmak için çeşitli araştırmalar yapmış ve sonrasında hastanemizi tercih etmiştir. Üroloji doktorumuz Uzm. Dr. Murat Topçuoğlu tarafından başarılı bir sünnet gerçekleştirilmiştir. Doktorumuza, tüm ekibe ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 İsveçli Fredrik Haakan Bengtsson, “Türkiye’yi ve Alanya’yı çok seviyorum. Sünnet olmadan önce tedirginliklerim vardı, ama hiçbir şey korktuğum gibi olmadı. Gerek doktorum, gerekse hastane yönetimi benimle bire bir ilgilendi. Her şey çok iyiydi. Tekrardan çok teşekkür ederim” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki