Radyo TimeRadyo Time

Kadın girişimciler boş durmuyor

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun gerçekleştirdiği ‘2. Ev Kadınları Yarışıyor’ yarışmasının ödül töreni ALTSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Törende konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, kadın girişimciliğin önemine değindi.
Bu haber 203 kere okunmuş.24 Ağustos 2017, Perşembe - 13:45

 Kadınların yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, birinciliğe Halise Şenerol, ikinciliğe Asenay Büyükhamurkar ve üçüncülüğe ise Yıldız Tünerdem layık görüldü. 

 Birinciye 1.500 TL, ikinciye 1.000 üçüncüye ise 500 TL ödül verilen yarışmada ayrıca, dereceye giren yarışmacılara ürünlerini sergilemeleri için Alanya Belediyesi’nin göstereceği yerde ücretsiz stant tahsis edilecek.

 Başkan Şahin, “ALTSO Yönetimi olarak, Kadın ve genç Girişimci Kurullarını destekliyoruz. Oda tarihinde ilk kez yönetim kurulunda bir bayana yer verdik. Banu Okan Kavukçu Arkadaşımız 1991 yılında kurulan odamızın ilk kadın yönetim kurulu üyesidir. Bu sayıyı yükseltmek için yine de üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 Başkan Şahin’den sonra söz alan Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Özlem Öz Kural da bugüne kadar yaptıkları çalışmalar, kurulunun amaç ve hedeflerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Öz Kural, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e de kadın girişimcilere verdiği önem nedeniyle teşekkür etti.

 TOBB Antalya Kadın Girişimiler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu da törende yaptığı konuşmada kadın girişimciler kurulunun geçmişi ve geleceği hakkında katılımcılara önemli bilgiler aktardı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki