Radyo TimeRadyo Time

Kırlangıç Parkı çocuklar için oyun aileler için nefes alma yeri oldu

Alanya Belediyesi'nin Mahmutlara kazandırdığı Kırlangıç Parkı özellikle hafta sonları vatandaşların akınına uğruyor. Aileler için nefes alma yeri olan parkta, çocuklarda oyun gruplarında keyifli dakikalar geçiriyor.
Bu haber 190 kere okunmuş.14 Kasım 2017, Salı - 10:57

 Yeşil alan ve park projelerine büyük önem veren Alanya Belediyesi’nin ilçeye kazandırdığı parklar çocuklar için oyun alanlarına,vatandaşalar için kaynaşma ve sosyalleşmealanlarınadönüştü. Hafta sonları parkları dolduran vatandaşlar, çocukları keyifli dakikalargeçirirken birbirleri iletanışma ve sohbet etme imkanı buluyorlar.

 Alanya Belediyesi’nin Mahmutlar Mahallesi’nekazandırdığı Kırlangıç Parkı ve spor tesisleri de bunlardan sadece biri. Hafta sonunu çocukları ile güvenli ve temiz bir ortamda geçirmek isteyen aileler soluğu Kırlangıç Parkı’nda alıyor. Parkların çocuklar kadar ailelerinde vakit geçirebileceği bir sosyal tesis gibi projelendirildiğini belirten vatandaşlar, “ Özellikle Kırlangıç Parkı çok yönlü imkanları ile muhteşem olmuş. Çocuklarımız eğlenirken bizlerde mutlu oluyoruz” dedi. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki