Radyo TimeRadyo Time

Mahalleler de asfaltlanıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kırsala yatırım yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde doğu ve batı mahallelerinde yoğunlaşan sathi kaplama çalışmaları Soğukpınar Mahallesi’nde devam ediyor.
Bu haber 142 kere okunmuş.24 Kasım 2017, Cuma - 15:17

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile doğu ve batı kırsalında sürdürülen sathi kaplama çalışmalarında sona gelindi. 

 Doğu mahallelerinden Beyreli Mahallesi, Topbaşlar Mevkinde çalışmalarını tamamlayan ekipler, batıda Soğukpınar Mahallesi Koğuşlar ve Küpçüler Mevkinde sathi kaplama çalışmasına devam ediyor.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kırsal mahallelerin yanı sıra yeni yerleşim alanları ve alt yapısı tamamlanan yollarda 2017 yılında yoğun çalışma sürdürdük. Geçtiğimiz ay doğu ve batıda aynı anda başlattığımız sathi kaplama ile vatandaşlarımıza yakışan yolları hizmete sunduk. Şu an doğuda Beyreli Mahallesi’nden sonra, batıda Soğukpınar Mahallesi’nde asfalt çalışmamız devam ediyor. Burada toplam üç buçuk kilometre çalışmamız olacak. Daha sonra vatandaşlarımızın talepleri ve kendi tespitlerimiz doğrultusunda asfalt çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki