Radyo TimeRadyo Time

Mahmutlar Mahallesi’ne dev hizmet

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahallesi’ne 3 farklı konsepte projelendirilen oyun alanları ve parklardan oluşan Kırlangıç Parkları’nı kazandırdı.
Bu haber 241 kere okunmuş.13 Temmuz 2017, Perşembe - 14:21

 Alanya Belediyesi, kent ve kırsalda yatırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak Mahmutlar Mahallesi için projelendirilen 3 oyun alanı ve parktan oluşan kırlangıç parkları hizmete açıldı. 

 Mahmutlar Mahallesi 101., 102. ve 103. Sokak’ta yer alan ve Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce inşaatı ve peyzaj çalışması tamamlanan parkların isimleri kırlangıç 1, kırlangıç 2 ve kırlangıç 3 olarak belirlendi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, Mahmutlar Mahallesi’nde yaşayan çocuklar ve bölge halkı için projelendirdiği ve hizmete sunduğu modern parklarda, çocuklar için her şey düşünülmüş durumda. 3 ayrı noktada olan parklarda, ahşap tırmanma oyun kompleksi, tırmanma oyun gurupları, oturma alanları, engelli ve engelsiz oyun gurupları, ahşap oyun gurubu, salıncak, tahterevalli, 0-6 yaş oyun gurubu, kum havuzu, 4 adet masa tenisi ve 3 potalı yuvarlak basketbol sahaları inşa edildi. Bu modern parkta çocuklar güvenle oynarken ebeveynleri için de oturarak dinlenebilecekleri alanlar yapıldı.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Mahmutlar Mahallemize kazandırdığımız hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Mahmutlar’da 1014m2 alana sahip kırlangıç 1, 2095 m2 alana sahip kırlangıç 2 ve 1740 m2 alana sahip kırlangıç 3 olmak üzere toplam 4849 m2’lik tam kapsamlı 3 adet parkın inşasını tamamladık. parklarımızda önceliğimiz çocuklarımızın güvenliği. Onların mutluluğu şehrimizin mutluluğudur. Mahmutlar Halkımıza hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki