Radyo TimeRadyo Time

Mahmutseydi asfaltlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Dere, Türktaş, Mahmutseydi ve Taşatan’a bağlanan Gedevet Yolu’ndaki sıcak asfalt çalışmasından sonra Mahmutseydi Mahallesi yolunu da sıcak asfalt kaplıyor.
Bu haber 230 kere okunmuş.16 Temmuz 2017, Pazar - 13:29

 Antalya Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir ve Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, çalımların devam ettiği Mahmutseydi’de yerinde incelemede bulundu.

 Mahalle Muhtarı Mehmet Kanmaz ve mahalle sakinleriyle görüşen Akdemir ve Güney, vatandaşın memnuniyet dolu sözlerine teşekkür etti. 

 Mahalle Muhtarı Mehmet Kanmaz, “Mahallemize bu önemli hizmeti getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.

 Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Alanya’mızın farklı noktalarında alt ve üst yapı çalışmalarımızı planlanan program dahilinde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı yollarda sıcak asfalt çalışmaları yapıyoruz. Gedevet ve Mahmutseydi Mahalleleri’ndeki çalışmalar bu kapsamda yapıldı. Hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

 Antalya Büyükşehir Beleidyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de “ Büyükşehirimizin sorumluluk alanı içinde ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı yollar başta olmak üzere Antalya genelinde asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Gedevet Yaylası ve çevresindeki mahallelerin kullandığı yolun yanı sıra Mahmutseydi Mahallesi Yolunu da bu yılki program dahilinde asfaltladık. Hem bu yıl hem de gelecek yıllarda Alanya’mıza en güzel hizmetleri getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
ALTSO Başkanı kim olmalı?
 
haber yazılımı: buki